View Single Post
  #4  
Old September 17th 03, 05:19 PM
k conover
external usenet poster
 
Posts: n/a
Default Another waterfalls question

I can handle that :-)
Kirsten
"Pat Keith" wrote in message
...
More like 6 light bulbs running 24 hours a day every day of the month.
About $20.